Michal

Někdo psal, že je to tu mrtvý a není to naše chyba

tvoříma si ten portálsami ,tak proč zkomírá
Doplňuji:
Možná je to mou láskou k humoru,a legraci.Co vy na to?

Nejlepší odpověď
quentos

já ten pocit nemám, vy jo? Lepší žádné otázky než zbytečné či stupidní otázky jako od jistých dvou nejmenovaných uživatelů…

Další odpovědi
ten který je

Včera tyto stránky navštívil opět jeden internetový démon.Všichni víme kdo 🙂 jen aby zde nebylo zas až moc vzrůšo. 🙂

panenka

mě to tu mrtvý michale nepřipadá. jen jsou tu lidi kteří mají rádi větší vzrůšo než je tu ted

afro.minerva

Však on se sem náš milý magor Trenkyvkině zase navrátil a zase navrátí, takže bude zase veselo, to se nemusíte bát. A jestli vám chybí Pink, tak má profil na lidech. Můžete ji sem pozvat.......Ne, dělám si legraci.....Je pravda, že jsem taky zaznamenala, že už poslední dva dny nepadají až tak zajímavé otázky, ale to se dle mého názoru brzo zase obrátí.