Nejvýhodnější hypotéka na bydlení?

Chtěli bychom si vzít s přítelkyní hypotéku na baráček kolem tří milionů, ale máme zatím svůj měsíční limit splácení max. 10–12tis. Nevíte někdo o bance, kde by byly podmínky takto splácet? Většinou mají banky strop 30let, ale prý to jde i na dýl. Jenže kde?

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Doporučuji svěřit se do rukou nějakého finančního poradce. Osobně mám výborné zkušenosti s Gepard Finance. Porovnají vám nabídky naprosté většiny bank a vzhledem k objemům hypoték které uzavírají mají lepší podmínky, než dokážete vyjednat jako jednotlivec. A to nejlepší je, že je to pro vás vše zadarmo. http://www.gpf.cz

Další odpovědi
ARIS

Na to opravdu je lepší mít finančního poradce.
Můj mi pomáhá řešit mé požadavky a tak jej doporučím : www.smsporadce­.ic.cz
Je podstatné zda jste zaměstnanec a nebo OSV4 kolik je vás v rodině …
Detailně by poradil jedině ten kdo tuto problematiku zná líp.