Nejvýhodnější půjčka

potřebovala bych si půjčit 30 000kč,se splácením 3 roky,nevyznám se v tom,prosím poradil by mi někdo kde je taková to půjčka nejvýhodnější?dě­kuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

nejvýhodnější je půjčka od dobrého kamaráda,který má peněz dost a pomalu bez úroku,jinak vás všude dostanou tam kam potřebují,hlavně si dobře přečíst smlouvu i to drobounké dole co není pomalu vidět !!!!!!!!!§

Další odpovědi
fira

Nejlepší půjčku na našem trhu má podle svého tvrzení Home credit.

iwetax

Půjčte si od své banky, hlavně ne od „finanční společnosti“

atriplex

Doporučuji obejít velké bankovní domy (Spořitelna, KB, ČSOB, GE…) a tam se zeptat. Hlavně chtějte znát RPSN, což je celkový úrok a tam kde bude RPSN nejnižší, je pro vás nejvýhodnější. Rozhodně se neorientujte podle měsíční splátky!

struzzo

Co se týče půjčky v takové výši, mohu doporučit tento web > https://www.fe­rovepujcky.cz/rychle-pujcky je tam možné srovnat si různé poskytovatele a na základě výsledku se rozhodnout, která půjčka pro vás bude nejvýhodnější, s přihlédnutím k různým aspektům.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Milankren

Vyzkoušejte půjdu od Finemoney http://www.op­timalizator-pujcky.cz/fine­money/

Milankren

  • půjčku