michal303

Nejvíc „lidové“ jídelny/restaurace v Praze?

Chtěl bych vědět jaké znáte jídelny/restaurace které jsou jak tzn. za socialismu. Žádné zaplivané pajzly nebo tak, ale útulné a čisté podniky, kde podávají polední menu a o pár dekád se zastavil čas :) V Praze nejlépe, ale pokud znáte i ve svém městě, rád se o nich dozvím :)

Odpovědi
_Bůh_

Lidová jídelna Těšnov, tam to vypadá jak za socíku. Ale pozor, před covidem bývaly v poledne fronty až na ulici. https://lidova­jidelna.cz/
A potom o pár kroků dál, v Bílé Labuti, když si vyjdeš do nejvyššího patra, je taková obyčejná jídelna, ale ta vypadá více současně.

kazimirek

Přímo v centru Prahy doporučuji Havelská Koruna a Jídelna Světozor