Pokročilý

Nejlevnější stránky?

Zdarec lidi,
chci se zeptat, jakého poskytovatele byste mi doporučili k vytvoření stránek? Nejlépe konkrétně adresu, kde stránky poskytuje. Potřebuji čistě jenom zaregistrovat doménu a obsah si tam budu nahrávat (i ten prvotní) sám, takže tam by to určitě nemělo být tak drahé, když potřebuji vlastně jen neco.cz a FTP detaily pro přenos a vše tam nahraju sám a budu i spravovat sám. Nejlépe kdybyste mi doporučit někoho, u kterého mám možnost si zaregistrovat díky jednomu mému účtu více stránek na jiných TLDčkách.. Např budu mít jeden účet TrauTenBerg a budu s ním chtít vytvořit a spravovat stránky trautenberg.cz, kuba.sk, ance.hu, hajnej.info a krakonos.eu.. Díky za pomoc :)
Doplňuji:
Doplnil bych snad to, že nepotřebuji slyšet poučky o kvalitě vs. ceně. Díky

P.S.: Byl mi třebas doporučován server kvapem.cz, který má sice nízkou cenu - 185,- ale je to jen pro tld=cz .. pokud byste našli někde server, kde mohu najít jak cz, tak eu, info apod za příjemné ceny, nebojte se ozvat.

2. P.S.: Nebudu dávat palec nahoru za to, že se mi snaží někdo odpovědět na něco, na co neptám. Díky za pochopení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ono,je to celkem složité :) nejlevnější co od toho očekávat,v jaké cenové relaci,je jednoduché říct ty nejlevnější a ještě s doménou 1 řádu.Od toho si moc neslibujte.Dneska je složité hledat pod pojmem nejlevnější kvalitu.Ale netvrdím že co je levné nemusí být kvalitní.Ale v tom vám moc nepomůžů.
Doplňuji:
http://www.vas-hosting.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

A jak jsem koukala, tak palec nedávaš téměř nikomu.
Alespoň má někdo snahu...

Zlatý

Podívejte se na služby Active24.
http://www.active24.cz/…

Pokročilý

isol.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.