Jaký je nejlepší spořící účet?

Potřeboval bych spořící účet, asi na čtyři roky. Účet by měl být bez poplatků založení, zrušení účtu a vložení určité částky. Věděli byste o nějaké dobré bance? Nebo máte někdo zkušenosti s GE Money?
Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Nelze takto bez dalších informací stanovit nejlepší účet. Každý z nás má také jiné představy a jiné priority.

Ahoj, GE je určitě super účet. Jako další účty mě dále napadá mbank a zuno. Zkus se podívat na tento odkaz, zde jsou profily různých bank. Snad si vybereš pro tebe tu správnou: http://www.coolpujcky.cz/…

V současný době jsou spořící účty docela bída. Asi bych se díval po těch nejznámějších ING, Zuno, Axa... Ale nepočítej, že dostaneš víc jak 1 %.

Je pravda, že ty spořící účty nejsou momentálně nic moc. Co jsem se koukala, tak jsem našla nejvyšší úrok 1,63 procent u sberbank, a pak 1,50 procent u zuna a equa bank. Prodala jsem výhodně stavební pozemky, které jsem v minulosti nakoupila za nízkou cenu a dost dlouho jsem řešila, kam peníze uložit,aby neztrácely hodnotu tím, že budou jen tak ležet na účtu. Dala jsem na doporučení kamaráda, takže mi v současné době spravuje peníze p.Žídek, který pracuje ve společnosti GTI. Průběžně spolu konzultujeme další nové možnosti a o penězích mám neustálý přehled, což je pro mě podstatné.

Pokročilý

GE Money je z mýho pohledu nejhorší banka vůbec! Vím, že je to trošku starší otázka, ale v dnešní době bych spořící účet založil u družstevní záložny, například ANO dává dneska 1,3 % http://www.anosd.cz/… ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.