Krčálek

Nejlepší seriál – hlasujte

Nejlepší odpověď
anonym

Simpsonovi

Doplňuji:
Simpsonovi si pamatuji ještě z České televize a viděla jsem film. Ostatní zmiňované seriály znám jenom podle názvů.

Další odpovědi
anonym

Teorie velkého třesku

Nemám co dodat :D

Efchen

Simpsonovi

simpsonovi

Natt

Teorie velkého třesku

USAonly

Futurama

Doplňuji:
Těžko jsem volila miluju všechny kromě ženatý se závazky

Anka1597

Teorie velkého třesku

Doplňuji:
Ťuk ťuk Penny, ťuk ťuk Penny, ťuk ťuk Penny.
Nejlepší… 😁

RyuzakiKate

Simpsonovi

Jsou bezkonkurenční. Tolik vtipů a narážek v jednom jediném díle snad ani není možné zaregistrovat najednou, proto se na to můžete dívat stále dokola. A ten náš dabing… Bohužel, od dvacáté řady je to už dost slabé…
Big Bang Theory zbožňuju také, ale čtvrtá a pátá řada už nejsou ono… Mele se jen o vztazích a jediný, koho ještě jakž takž zajímá fyzika, je neodolatelný Sheldon. Co se týče českého dabingu, to je horor… fuj.
Futuramu mám taky ráda, ale v češtině se na to nedá koukat… Fry, Bender a Zoidbeeerg mají v originále nenahraditelné hlasy :)

Damiana

Simpsonovi

mojitek

Ženatý se závazky

škoda že není jiná možnost.Ale Simpsonovi byl dal na stejnou příčku jako Ženatý se závazky

mokador

Simpsonovi

Doplňuji:
Jsou prostě nejlepší

Mrs.problem

Simpsonovi

Doplňuji:
Z těchto simpsonovi určitě, ale kdyby tu bylo „Jak jsem poznal vaši matku“, tak bych hlasovala pro to :)

hichkv

Teorie velkého třesku

ivosek.pole

Teorie velkého třesku

verunidlo

Simpsonovi

Lucijej

Nejlepší seriály jsou: MASH, Mrtví jako já, Ally McBeal a Červený trpaslík, Big bang theory. Tak a ne jinak :oP

anonym

Není vložená jiná možnost.

bolak

máš asi vybrat z těch možností co jsou :)

Krčálek: ty nečteš pravidla? správně by to mělo bejt: „JAK NEJLEPŠÍ SERÁL“ a otazník nakonec „?“

Pan Mazal (dělejme že nevíme o koho jde) sice dostal varování, ale pořád má ještě jednu možnost výmazu než dostane ban a všichni známe tu bajku o štírovi a žábě…

anonym

No jo,ale mě se nelíbí žádná možnost. Co jsem kdy viděl a líbily se,byly 17 zastavení jara ,4 z tanku a pes…