UnknownColor

Poradíte nejlepší PC sestavu?

Dobrý den, vybírám si počítač, avšak stále nevím, jenž z nich je nejlepší v porovnání výkonu.U porovnání bych prosil pozitiva a negativa specifické sestavy. Pokud znáte lepší soustavu na bázi cena/výkon, stačí pouze napsat. Předem Vám velmi děkuji za Vámi strávený čas. Přeji Vám hezký den.

A. Výběr počítačů (3)

  1. LYNX Ultragamer 2016 (CZC.CZ)
  2. ALZA Game box X99 (ALZA)
  3. ALZA NVIDIA Little Monster – úroveň 4

B. Odkazy
→ Google.com

Odpovědi
Littl3

Prosím, nikdy nekupuj tyhle předražené sračky, oni si za to účtujou kolem 10K jen za to že si to složí + ty skříně, napiš mi zprávu něco ti sestavím do košíku na míru a pak si jen zaškrtneš že to chceš zdarma sestavit u czc :)