Gami.Pet

Nejlepe pro katolíky ( křestany)

Chci aby mi odpoveďel někdo věříci,ja jim jsem, potrat je hřích ale pokud plod matku zabíjí a obráceně nebo je nějaký (nwm jak to nazvat) tak to neni hrich ne? Děkuji za odpovědi 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Sice jsem byl věřící, ale odpovím ti. Ne, není to hřích, když plod ohrožuje zdraví nastávající matky a zdraví matky ohrožuje plod! Nelam si s tím hlavu!

Další odpovědi
huxa

Řeknu to takto, nikdo v té době neuvažoval nad tím, že může plod matku ohrožovat na životě…

johana 56

Zde si můžete pčečíst stanoviska různých círvkví k intrerupcím z lékařského pohledu
http://www.potrat-novyzacatek.cz/na­bozenstvi-a-potrat/
Doplňuji:
„Přečíst“

Ella

není to hřích

Damiana

Potrat není hřích, to si jen vymysleli lidé jako spoustu dalších věcí, za něž rádi odsuzují a deptají jimi ty, kteří se dají. Církev je v manipulaci s lidmi vůbec velmi „nadaná“… Takovému nátlaku se říká psychické týrání a dovede s myslí citlivějšího člověka udělat opravdu nepěkné věci.

Věřím v jediný hřích – ale pouze tento:-)
http://youtu.be/dRHet­RTOD1Q