demenceee

nejdou mi pridavat pratele na facebooku

ahojte
vytvorila jsem si uzivatele na facebooku pro jednu konkretni stranku. Zatim nemam zadne pratele a kdyz si chcu nekoho pridat tak proste kliknu na pridat do pratel ale ono proste nic. Nejde to a nevim proc. Soukromi mam nastavene ze si me muze pridat kdokoliv tak ja uz nevim. diky

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Ten, koho si chceš přidat do přátel musí přátelství přijmout – to nemusí být hned.

Zobrazí se ti možnost posílání zprávy při žádosti o přátelství? Pokud ne, tak může být problém v nastavení prohlížeče.