Nejdou mi prehrat stáhlá videa z fotaku – proste na DVD nejedou. Co s tim?

Nejlepší odpověď
anonym

co s tím ? do začátku to chce alespoň zjistit v jakém formátu váš foťák pořizuje video nahrávky (3gp, mov nebo mp4?) a zda tento formát váš dvd přehrávač podporuje (na počítači samozřejmě jde přehrát cokoliv s vhodným softwarem – např přehrávačem VLC) ale stolní přehráače mají podporu formátů často velmi limitovanou a je třeba mezi nimi lépe vybírat.

Další odpovědi
janek66

Jednoduše v počítači videa převést do AVI.Třeba programem Format Factory.Je FREE ke stažení na netu a převede cokoli do AVI.

quentos

když videa nejedou „na dívku“, asi budou na chlapečky :{)))>