terira

Co dělat když nejde spustit počítač?

Byla jsem na počítači když jsem nedopatřením žduchla do vody a ta se rozléla po celém stole. Ryhcle jsem vzala počítač a utřela ho. Malinko se toho dostalo na baterku ale jenom asi 2 kapky, a do nabíjejícího zařízení vážně malinko. No a protže nešel internet vypla jsem počítač, a nechala jsem ho (je to notebook) ležet, protože jsem si myslela že tam je ještě voda. Po 2 hodinách jsem ho zase zapnula. V klidu vše jelo a najednou po 7 minutách se sám od sebe vypnul. Myslela jsem si že to bude baterkou, a tak jsem vzala dobíjející kabel a dala jsem ho do elektriky ( a pro ty kteří sem dají odpověď a zapojila jsi ten kabel do počítače ?!) JO zapojila. No a nejel. Vykašlala jsem se na to a dnes jsem ho znovu spustila a zase nejede co mám dělat?!

Odpovědi
gecco

Do servisu (podle formulace otázky si s tím sama neporadíš) – a to rychle – pokud je vůbec ještě naděje na zprovoznění toho notesu…
A raději už se začni koukat po novém…
😉