FikeCZ

Nejde mi volant a pedali prosim o pomoc

Mam doma volant a pedaly GENIUS SPEED WHEEL 3 ,,Trosku starsi…Pišou ze volant nepotrebuje zadny ovladac..Problem je ze kdyz jsem zapl need for speed world…Volant a pedaly protestovali a auto se nepohlo…Nevite co s tim?Diky
Doplňuji:
Na pc..No cd k tomu neni na krabici je akorat napsano že nepotřebuje instalačni cd ani ovladače

Odpovědi
martin14

na čem jsi to hrál na PC nebo na Playstation?
Na PC většinou musíš mít instalační CD a na Playstation ti to najde samo. Já pařím na počítači s volantem a musím to instalovat.

Reuef

podivej se do readme souboru u hry vypise ti tam podporovane zarizeni…a radeji se podivej i na web geniusu jestli tam nahodou ten ovladac preci jen nebude…