Nejde mi mine craftSP : furt mi to píše: cloud not create the java virtual machine

Nejde mi mine craftSP furt mi to píše: cloud not create the java virtual machine

Odpovědi
quentos

ne „cloud“ (mrak), ale „could“ (mohl) :{)> tedy doslova „nemohl jsem vytvořit Javu“. (The virtual machine je takový její oficiální „přídomek“ – zkrátka se jedná o softwarovou pomůcku při vytváření virtuality).
Přeloženo do srozumitelštiny máte něco s Javou, nejspíš pomůže její přeinstalace nebo aktualizace.