Simotová

Nějaké levné ubytování v okruhu cca 100km od Benátek?? (Apartmány s kuchyňkou…)

Itálie 2014– Dobrý den, chtěla bych od Vás poradit. Letos pojedeme na dovolenou do Itálie. A chtěli bychom ubytování někde cca max. 100 km od Benátek. Abychom mohli třeba 3× za pobyt vyjet do Benátek na výlet. Mohli by jste mi prosím poradit nějaké levné ubytování?? Spíše apartmány s kuchyňkou koupelnou a stačil by jeden pokoj pro 3 osoby. Předem moc děkuji za nějaké odpovědi.

Odpovědi
wownon

http://www.uni­versoturismo.it/
to můžu osobně doporučit jezdím tam už 14 let do benátek je to asi 50 km a je to i celkem levné