Berka

Nehoda na kole

způsobil jsem na kole nehodu, vina je moje, budu platit ůhradu za škodu ? nejsem pojištěn, ale nešlo by to uhrát na něco jiného ?
Doplňuji:
a zdravotní pojišťovna nebo jeho pojistka by mi aspoň částečně škodu neuhradila ? cena je velká a blíží se k 65 000

Odpovědi
led

Poisťovňa druhého účastníka nehody si bude vymáhať škodu od vás – za predpokladu, že je poistený. Ak nie je bude od vás vymáhať náhradu škody v občianskoprávnom spore.
Ak ste vinný, tu to priznávate, nemáte šancu sa tomu vyhnúť.

Děda Louda

Ůhrada tě nečeká, ale úhradě se patrně nevyhneš.

venkovan

Podívej se na pojištění domácnosti. Tam často bývá za příplatek i pojištění rekreačních aktivit.