Mirdas

Proč nereaguje kurzor myši (na notebooku Lenovo 310) na kliknutí?

Na stará kolena se učím na notebooku Lenovo 310 a bez zjevné příčiny sice šipkou pohybovat ( bez myši ) mohu ale nereaguje na kliknutí. Jak to napravit?

Omlouvám se odborníkům za amatérský popis problémů.

Pokliknutím bez myši.

Odpovědi
Alesh

A to kliknutí provádíš čím? Myší, tlačítkem na touchpadu nebo pokliknutím touchpadu?

Tobbycz

Klikáš ploškou, která je vlevo dole? Jsou v notebooku ze stránky https://suppor­t.lenovo.com/cz/cs/ nainstalovány nejnovější ovladače pro touchpad?