Petilinda

Nejde zvuk u PC

Poradí někdo, co dělat, když mi nejde zvuk u PC? Když si najedu na internet – třeba na youtube, tak je vše v pořádku, ale když do PC vložím CD/DVD nebo spustím hudbu ze složky, tak zvuk nejde…co stím??? Děkuji

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Buď sis něčím porouchala přehrávač nebo ovladače zvuku.

  1. Mrkni se v přehrávači, jestli nemáš vypnuté všechny zvuky (měl by tam být někde obrázek reproduktoru a ten bude přeškrtlej křížkem
  2. Pokud by to nepomohlo, zkus restartovat počítač
  3. Vyzkoušej znova přehrávání v přehrávači, pokud to stále nepůjde, kus jiný přehrávač a zkus pouštět hudbu v něm.

Tady jich máš pár na výběr, všechny jsou česky a freeware > http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/prehravace/?g[f_licence]=Fre­eware&g[o]=cel­kem;desc&g[f_ces­ky]=1

4)Pokud ti to i po tom nefunguje, tak zkus zkontrolovat disk. Klikni Start>Spustit a do toho řádku napíšeš „chkdsk /f“ . Dáš enter a potvrdíš písmenem „A“. Po restartu počítače to znova otestuj.

  1. Pokud stále zvuk nefunguje, tak už zbývají pouze 2 možnosti. Zkusit obnovit systém přes:

start>programy>přís­lušenství>sys­témové nástroje>obnovení systému
Tam si v kalendáři vybereš datum, kdy ti zvuk ještě chodil, odklikneš a restartuješ PC.

  1. Pokud by nepomohlo ani toto, tak najedeš do ovládacích panelů>správce zařízení, najdeš si tam zvukovou kartu a odebereš ovladač. Po restartu počítače by se ti měl automaticky nainstalovat nový a pak už to na 100% pojede.

Další odpovědi
anonym

zkuste aktualizovat počítač/přehrávač.

nemáte náhodou vyplý zvuk v přehrávači?

rynek878

U hodin na spodním panelu bývá ikona reproduktoru,když je skrytá tak kliknout na šipky a ony se ukáží i skryté ikony,na ni kliknout pravým a vybrat-otevřít ovladač hlasitosti,potom uvidíte tento obrázek a podívejte se které táhlo je vypnuté.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1243nadap020312250­470237.jpg