jaksemas

Nedávno, asi před měsícem, dávali v televizi film, nemůžu si vzpomenout na název, pomůžete?

Film vypráví o čarodějce, která se se svým otcem přestěhuje do města. Tam poté potká ve škole kluka, do kterého se zamiluje. Ten kluk se zamiluje i do ní, ale je tam problém, že ona se neumí ovládat. ten kluk je v nebezpečí, její táta se převlíkne za toho kluka, aby ho ochránil a oni ho zastřeli, ale on se potom přemění zpátky v jejího tatu a ten kluk bude doma. A ona mu vymaže paměť tak, že už si na ni nevzpomene.

prosím odpověd :( , :)

Odpovědi
iceT

Nádherné bytosti