zjentek

Nechybí něco fence, která má brzy hárat a teď začala žrát papír?

Fanyna si vyskočila na stůl a tam mi „ožrala“ rožky dokumentů formátu A4– to nikdy neudělala!
Teď nevím, myslíte, že si jen tak hrála (6,5let), anebo bych jí měl preventivně kouúpit nějakou sépiovou kost, nebo něco podobnýho mezi papírem, omítkou a kostí?

Nejlepší odpověď
redy

Třeba jen říká, pojď si se mnou hrát, nebo jak píšeš, třeba chce nějakou mňamku.
Taky nezapomínej, že je to ženská, která ani neví, co vlastně chce. 🙂

Další odpovědi
Drap

Zkus psát dokumenty na formát A5, pokud ji ještě k tomu pořídíš nějakou zábavu bude po problému.

znamaneznama

Asi ten papir byl nejbliz-) Bejt tam nejake papani, tak se na to vrhne.Nebo se nudi a dozaduje se pozornosti.Ta nase zrovna ted chodila po byte a knourala, ze jsem ji nedala Segedyn s knedlikem-))))