Nechce se mi načíst notebook

Když ho zapnu tak se normálně jako vždy spustí, ale když se otevře hlavní obrazovka tak se notebook začne načítat a nejde na nic kliknout. Nechala jsem ho v klidu asi půl hodiny ale pořád se načítal a vypnout jsem ho musela dlouhým podržením vypínacího tlačítka. Vůbec nevím co sním mám dělat. Nutně z něho potřebuji dostat dokumenty

Odpovědi:

Bronzový

Asi jsem debil ale vážně nevím, co je hlavní obrazovka.

Jinak vzhledem ke stoupajícímu množství neschopným uživatelům asi začnu nabízet záchranu dat/odvirování/reinstal + jiné hw/sw služby... Cena 200 kč/hod nebo alkohol v odpovídající cenové hladině. :-) (v případě, že o podobnu službu bude mít zájem např. Koleso nebo jiný nezaměstnaný, rád mu ji přenechám)

Bronzový

já bych doporučil notbuk otočit vzhůru nohama, otevřít kryt baterie a na okamžik ji vyjmout,vrátit, nb se pravděpodobně zresetuje a naskočí, dříve nebo později to bude chtít odborný servis, vlastní zkušenost...

Stříbrný

Je třeba spustit správce úloh, z něj vyčíst, který proces způsobuje to "načítání" a pak teprve je možno podniknout další kroky. Samozřejmě řešení "s kanónem na komára" mohu poskytnout už teď: vyjmout harddisk, nechat jej osobou, která se v tom vyzná, připojit přes redukci do stolního PC a takto z něj vytahat ony dokumenty.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

jpau: myslím, že z geografických důvodů mohou tuto službu poskytovat i zdejší nezaměstnaní ;)

Bronzový

jpau

Však ano! Má-li někdo z nezaměstnaných zájem nechť mi dá vědět, rád budu předávat případné kšefty! :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.