Avatar uživatele
Frogman

Necháváte si na čerpací stanici s obsluhou natankovat obsluhou?

Už odjakživa si u benzinek tankuju klasicky sám. Nedávno jsem měl cestu do Hradce Králové a zastavím na Shellu, že si natankuju a hned přiletěl zaměstnanec, že mi natankuje on. Říkal jsem, že to zvládnu, no, a ten jeho pohled pak byl docela divný…

To si zákazník musí nechat obsluhou natankovat? V Česku jsem tuto obsluhu viděl poprvé. 🙂

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Malvína před 207 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiné

m

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Jiné

Popravdě jsem se s tímto ještě nesetkala. Jen s těmi, kteří vám umyjí auto. Nevyužila bych. Je to dobré pro pohodlné lidi nebo lidi s nějakým omezením, popř. důchodce. Služba zdarma to určitě nebude. Pro schopného člověka vyhozené peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jiné

Kdysi před mnoha lety to byla běžná věc, že obsluha tankovala, bylo to v dobách, kdy se platilo přímo obsluze u stojanu a nikoho by ani nenapadlo brát tankovací pistoli do ruky. Až později se přešlo na samoobslužný prodej a tankování. V dnešní době jsem se s tím nesetkal.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jiné

Je to z jeho strany dobry manevr! Vis, na kolik si za den muze prijit?
Ja takhle nechavam vydelat pana u mycky. Vetisnou je to nejaky duchodce a s ochotou mi odmontuje a namontuje antenu:)

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nechávám to na obsluze

Já jezdím sockou takže nemůžu sloužit, ale… KDYBYCH mohl, tak si ty svý pracky u stojanu rád umažu, protože něco „udělat“ a při tom si neušpinit vlastní ruce mně přijde takové poněkud pro holčičky, anebo pro pokrytce, Což se nevylučuje. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Cappucko to ti řeknu přesně na kolik si může přijít. Na 17 měsíčně! Bo je za ochotu k zákazníkům placen Shellem a nikdo mu za tu jeho lážo plážo robotu nedá navíc ani floka, možná sem tam, ale to je fakt ojedinělé. Řeč je o Ostravsku a okolí. (;

Avatar uživatele
cappuccino

zjentku, v Jiznich Cechach je to trochu jine!! Ne kazdy, ale tak kazdy treti az ctvrty mu da!

Nový příspěvek