Frogman

Necháváte si na čerpací stanici s obsluhou natankovat obsluhou?

Už odjakživa si u benzinek tankuju klasicky sám. Nedávno jsem měl cestu do Hradce Králové a zastavím na Shellu, že si natankuju a hned přiletěl zaměstnanec, že mi natankuje on. Říkal jsem, že to zvládnu, no, a ten jeho pohled pak byl docela divný…

To si zákazník musí nechat obsluhou natankovat? V Česku jsem tuto obsluhu viděl poprvé. 🙂

Odpovědi
Drap

Jiné

m

Malvína

Jiné

Popravdě jsem se s tímto ještě nesetkala. Jen s těmi, kteří vám umyjí auto. Nevyužila bych. Je to dobré pro pohodlné lidi nebo lidi s nějakým omezením, popř. důchodce. Služba zdarma to určitě nebude. Pro schopného člověka vyhozené peníze.

elkon

Jiné

Kdysi před mnoha lety to byla běžná věc, že obsluha tankovala, bylo to v dobách, kdy se platilo přímo obsluze u stojanu a nikoho by ani nenapadlo brát tankovací pistoli do ruky. Až později se přešlo na samoobslužný prodej a tankování. V dnešní době jsem se s tím nesetkal.

cappuccino

Jiné

Je to z jeho strany dobry manevr! Vis, na kolik si za den muze prijit?
Ja takhle nechavam vydelat pana u mycky. Vetisnou je to nejaky duchodce a s ochotou mi odmontuje a namontuje antenu:)

zjentek

Nechávám to na obsluze

Já jezdím sockou takže nemůžu sloužit, ale… KDYBYCH mohl, tak si ty svý pracky u stojanu rád umažu, protože něco „udělat“ a při tom si neušpinit vlastní ruce mně přijde takové poněkud pro holčičky, anebo pro pokrytce, Což se nevylučuje. Děkuju.

zjentek

Cappucko to ti řeknu přesně na kolik si může přijít. Na 17 měsíčně! Bo je za ochotu k zákazníkům placen Shellem a nikdo mu za tu jeho lážo plážo robotu nedá navíc ani floka, možná sem tam, ale to je fakt ojedinělé. Řeč je o Ostravsku a okolí. (;

cappuccino

zjentku, v Jiznich Cechach je to trochu jine!! Ne kazdy, ale tak kazdy treti az ctvrty mu da!