Válek Petr

Nechali jste si někdy přívezt snídani?

Jak jste byli spokojeni se službou a kvalitou jídla?

Odpovědi
lexx

jo, na vojně přinesl zobák až do postete, to nebyla šikana, to byl rituál a úcta ke staršímu věkem i hodností

Drap

Zatím nikdy a zřejmě to neuskutečním ani v budoucnu.

štamgast

Nenechal.

isteron

Nechal. nielen raňajky, ale aj celodenné menu. V nemocnici, po operácii. A potom aj doma, ale po týždni mi to manželka odmietla robiť a musel som do kuchyne ísť sám, per pedes apostolorum.
Ešte som si spomenul, asi rok na ZVS. Tým vojakom, ktorí boli zaradení do turnusu, a po nočnej, tak obed doniesli v ešuse, tí spolubojovníci, ktorí neboli po alebo v službe.