kruttor

Nebezpečný telemarketing- POMOC

Dobrý den. Dnes mému dědovi volali z neznámého čísla s nabídkou vzorku švýcarského spodního prádla zdarma. Bohužel na to přistoupil. Když jsem na netu hledal více informací o tel. čísle vyšlo najevo, že jde samozřejmě o podvodníky. Je možnost odstoupit od smlouvy? Když zavoláme nezvedá telefon a kontakt na firmu nikde není.

Odpovědi
Michal Kole

Ano do 14 dnů.

Michálek1245

Neznámé hovory doporučuji nebrat a vždy je projet přes https://kdo-vola.cz/ nebo podobnou aplikaci, která odhalí podvodná čísla a prostě telemarketing. Já to tak dělám už leta a čísla z pojišťoven rovnou dávám do bloku. Pokud se s pojišťovnou chci spojit, udělám to přímo já a volají mi pak z čísla, které už dobře znám.