juie

Název rakety,která letěla s kosmonauty k Měsíci???

Nejlepší odpověď
dudu

Saturn V byla třístupňová raketa, která byla schopna do vesmíru vynést náklad o hmotnosti přes 80 000 kg. V programu Apollo se používala pro lety, při nichž byly na oběžnou dráhu kolem Země vynášeny společně velitelský a lunárním modul a při všech letech k Měsíci. Její dvoustupňová modifikace (hmotnost nákladu až 75 tun) byla použita v programu Skylab k dopravě vlastní kosmické stanice Skylab na oběžnou dráhu kolem Země. První stupeň má pět motorů, druhý také pět, třetí jeden.
zdroj: Wikipedie

Další odpovědi
anonym

dudu si plete kosmonauty s astronauty. Sice to je jedno,ale kosmonauté byli ze SSSR!