Ella

Název filmu – špioni v Německu

Dobrý den, prosím nevíte někdo jak se jmenuje film – 2. světová, Něměcko, několik mužů se vydává na špionážní akci v převleku za ženy, schovávají se v podkroví u knihovnice a pracují v továrně, kde se vyrábějí šifrovací stroje enigma.
Kdysi dávno dávno tomu běžel na HBO :)
Děkuji :)
Doplňuji:
Bolaku, to je ono, děkuji :) i bych si ho pamatovala, kdyby to nebylo tak sedm let zpátky co jsem to viděla :D mockrát děkuji :D

Nejlepší odpověď
bolak

Mohlo by to bejt tohle >>> http://www.csfd­.cz/film/12609-komando-v-suknich/

Ale tam hrál tam Joey z Přátel, to by sis asi pamatovala ne? To je známá osobnost…