emm.kate

Název filmu o muži a jeho sektě (tuším americký). Nejsem si úplně jistá podrobnostmi, ale takhle nějak to bylo:) :

Nějaké ženy šly žádat na sociální úřad pro pomoc (šaty atd.) Byly ale odmítnuty, protože nebyly ony a jejich skupina nějak nahlášeny na úřadech. Přesto se dvě ženy rozhodly jim pomoci a jely se do komunity podívat.
Komunitě vládl zarostlý muž s tím, že ho ostatní členové sekty uctívali. Měl svou ženu a pak několik ,konkubín´ – ty zároven byly manželkami jiných mužů.
Ženy z úřadu zůstaly i na večeři – viděly jak se v komunitě pracuje ( u večeře si všimly, že děti a ženy které nepatřily k vůdci nesmí sedět u stolu)
Situace se tam celkově vyhrocovala, pak došlo i k soudu, protože ten muž při jedné bujaré noci (kdy souložil se všemi ženami) té jedné zabodl nůž do ruky (měla ji na stole). Ona takhle zůstala celou noc ani se nehla, on pak ráno přišel, řekl že jí musí pomoci a ruku jí pod ramenem usekl.
Ta žena pak šla za těmi ženami na sociálku (s tou uřízlou rukou) a zhroutila se. Poté se také svěřila, co se stalo s hlavní manželkou toho mesiáše, co zmizela – prý byla nemocná a nemohla pracovat, on se rozhodl, že jí pomůže a operoval ji zaživa – ona ani nehlesla a za pár dní zemřela. Ostatní ji pak zakopali, ale protože to toho muže trápilo, museli ji znovu vykopávat atd. Pak si z jejích kostí udělali šperky, aby tak byla pořád s nimi. U soudu pak vyprávěla i jedna z dětí, jak se musely dívat, když spolu dospělí souložili. Končí to odsouzením, s tím že několik žen muže neopouští a přestěhuje se do blízkosti jeho věznice ( jedna z nich před přelíčením plivne na tu s uřízlou rukou).
film jsem viděla tak před 9ti lety, díky za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.csfd­.cz/film/94063-divoky-mesias/