Ajík

Nazev filmu ?

Kdysi jsem se koukala na jeden film.. dej byl nejak takhle..
byli nejaky kluci kteri. eco provedli a tak je odvedli do nejakeho tabora nekde v pousti… kde y spoustu dalsich takovych kluku a oni museli hrabat v zemi diry a hledat nejaky zlato nebo veci po nejaky bohaty pani..
a jednou nejakej kluk nasel nejakou rtenku.. aaa tak tam zacali kopat.. a pak nejaky dva utekli do pouste a chvili se schovavali v nejaky prevraceny lodce nebo necem ze dreva uprosted pouste.. a pak sli dal a nasli nejakou horu.. a tam nasli nejakou cibuli a vodu takze tam prezili a pak se asi vratili zpet..
a na konci byla taky nejaka pani zase v tom drevenym necem v pousti.. a u ni stali nejaky lidi aa ona vzala bud stira nebo zabu nebo hada.. proste bylo to jedovaty aa nechala se tim kousnout a pak tam umrela
neznate ten film ? :D

Odpovědi
Sádlokarton

Scarie Movie

iceT

Myslíš toto?
http://www.csfd­.cz/film/42983-diry/
Kniha byla stejně lepší a jednu z hlavních rolí si střihl Shia Labeouf,když ještě nevěděl,že bude hrát v Transformerech.