lenule014

Návod na stavbu psí boudy??…

Jak mám postavit psí boudu? Prosím stručný návod a co potřebuje k takový stavbě psí boudy. Není určena velikost psa ani podobně. Ale stručně,jak se má co nařezat,nalakovat apod. ?
Doplňuji:
Doplnuju,spíše bych potřebovala jen vědět co všechno důležitýho budu potřebovat na tu stavbu??

Nejlepší odpověď
hanulka11

záleží jakého máš psa – vyber si zde je návodů spousta
https://www.go­ogle.cz/search?q=ps%C3%A­D+bouda+n%C3%A1vo­d+na+stavbu&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
venkovan

Tatínek s Ájou Fíkovi postavili zděnou boudu. Tak to je třeba vykopat základy, vyzdít třeba ztraceným bedněním, izolovat stěny a podlahu proti vlhkosti a radonu, z cihel tvárnic postavit stěny, lze i nahodit a potom udělat z trámků krov a na něj usadit krytinu. Udělat podlahy, zabudovat zvonek aby zloděj mohl na psa zazvonit.

kukulicka

Najdi na internetu jak sestavit psí boudu.

honza19hk

záleží na tom jestli dřevěnou nebo kovovou:
dřevěnou: trámky 10×10,motorovku nebo ruční pilku,prkna,ma­fla,hřebíky,kla­divo, 2 betonové překlady nebo 4 dlaždice pod boubu aby nehnila,nějakou střešní krytinu,plech nebo šindele,lepen­ku atd..

Kovovou: trubky(pr 50) nebo jekly ( např.40×40×2),pl­echy nebo kingspany na oplechvání,fle­xu,svářečku. zase něco na co ji položíš. pokud by byla velká a krytá doporučuji zabetonovat apoň dvě patky do země aby ji nepřevrátil vítr.Podlaha by měla být každopádně cca 20cm nad terénem,aby mu tam netekla voda.

Michálek1245

Hlavně podle velikosti psa. Měla by být dostatečně velká. My jsme teda pro našeho jezevčíka kupovali tady https://www.be­vedo.cz/katego­rie/pro-mazlicky-01139/ ale mám v plánu do budoucna taky vyrobit něco vlastního. Takže ta první bouda bude vlastně jenom takový vzor a pak se uvidí, co s tím budu dělat dál. Nejsem úplně člověk, který by trávil v dílně hodiny a užíval si to, tak to bude taková soukromá výzva. .)