Nastaveni webkamery ve skypu.

Dobry den, prosim o radu jak nsatavit(externi i interni) webkameru ve skypu.můete mi naspat postup co všechno udelat aby se ukazal obraz.. Zkoušel jsem jsem nastaveni na skypu-nstaveni-video, když jsem dal všechno uložit a zahajil rozhovor s druhym učastnikem, objevilo se jen černe okenko webky bez obrazu, zkoušel jsem vice krat menit nastaveni, vysledek byl stale stejny. Prosim Vas velmi o postup jak kameru zprpvoznit. Předem velmi dekuji. Česlav Bolek

Odpovědi
nicasca

když jí tam přes usb koncovku šoupneš,sama se navede a ty jenom odklikáváš,nakonec se ti objeví obrazovka a tam ty …,pak najedeš skype a tam máš taky pokyny,