Epson

Nastavení karburatoru 2924sb012 na jawa 125/355 1960 .

Zdravim chtel bych se zeptat jak spravně nastavit šroub bohatosti směsi a dorazového šroubu šoupatka ?

Odpovědi
radce

Na Jawiny býval univerzální návod, šroub bohatosti nadoraz a pak o 1,5 otáčky povolit, šroubem dorazu pak doštelovat volnoběh, aby otor nechcípal a necukal a aby neběžel zbytečně rychle…

mojitek

ano,je univerz.návod,ale jelikož co kus to originál tak je lepší nastartovat mašinu,dát na stojan a štelovat poslechem.Nesmí být moc otáček a taky to nesmí chcípat.Nezapomeň zapnout světlomet a hodit blinkr ,pak šteluj.Kdybys to šteloval bez toho,tak by ti to v provozu mohlo chcípnout.