SEmperor06

Máte nápady na projekt na téma internetová a počítačová bezpečnost?

Dobrý den chtěl bych udělat nějaký projekt, kde napíšu a popíšu dneska velmi podceňovanou záležitost a to je internetová bezpečnost. A rád bych se zde zeptal jestli nemáte nějaký nápad na nějakou moji práci, která jde zrealizovat a při tom na toto téma upozorní. Díky

Odpovědi
autacek

Hele, bezpečné je, než něco někam na Internetu napíši, přečíst si alespoň pravidla :), tvůj dotaz nedotaz by taky mohl být skryt (ve zdejší studnici spisovného českého jazyka synonymum pro odstraněn).

Pepa25

Rozpracoval bych někateré z témat, které zpracoval NÚKIB:

Zdroj: https://osveta­.nukib.cz/cou­rse/view.php?id=67

quentos

Vzhledem k tvé úrovni psaného slova radši nepiš nic. Nikdo to číst nebude.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.