marek14

Námět na krátkometrážní film?

Zdravím, za nějakou dobu bych se chtěl pustit do točení nějakého krátkometrážního filmu do místní soutěže. Jenže mě stále nenapadá nic originálního, navíc bych si chtěl s filmem pohrát víc po technické stránce. Pokud máte nějaký dobrý námět, který byste chtěli zfilmovat, budu moc rád, když se ozvete :)
Doplňuji:
Žánr: drama, psychologický, spíše k zamyšlení

Odpovědi
www

Námětů je celá řada, jenže ty soutěžíš, ne já.
Přemýšlej, i to je totiž součástí soutěže a ne malou, rada by byl proto podvod! 😉
Názor