Pokročilý

Najdou se i normální lidé?

Vyzkoušela jsem pár videohovorů na Chatroulette, celkem jich bylo asi tak 8. Jenže všichni lidé, s jimiž mě to spojilo, před kamerou masturbovali.. Nemáte někdo zkušenost, zda se dá nějak na Chatroulette narazit i na lidi, kteří nejsou úchylní? Neříkám, že je masturbace něco nepřirozeného nebo úchylného, ale řekla bych, že když mají tito lidé potřebu se u toho ještě zviditelňovat už to tak normální nebude..Proto se ptám, narazil jste někdo na této stránce na normálního člověka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No už jsem tam nějakou dobu nebyl, ale musíte mít trpělivost a vycvičit si oko na tu nehezkou věc a automaticky přepínat dále. Už jsem narazil na spoustu normálních lidí, psal jsem si s holkou z Belgie, Anglie, USA. Celkem jsem se pobavil s partou černochů z Brazílie, kteří měli trochu vypito. Zkrátka občas to za to stojí, proklikat se těmi 10ti údy a čekat na někoho sympatického.

Další odpovědi:

Bronzový

Jo, narazila, bylo to s několika spolužačkami. Když jsem to zkoušela sama, tak jsem spíš ze zvyku furt klikala dál a dál a nevšimla si, že kolikrát jsem přeskočila i někoho, kdo se zdál v pohodě, litovala jsem. Dvakrát se mi teda podařilo zastavit, oba byli milí, ale něco vyžadovali, že jo... :)

Zlatý

Zlatý

Nechodím na podobné stránky, takže nenarazil

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.