Aquamen

Nainstaloval jsem hru a ta mi píše, že program přestal správně pracovat. Poradíte, jak mohu vyřešit?

Nainstaloval jsem jsi hru Watch Dogs z torrentu všechno bylo v pořádku do té doby než jsem jí nainstaloval. Nainstaloval jsem jí a poté spustil a napsalo mi to že program přestal správně pracovat ale žádnou chybu mi to neukazuje.

ainstaloval jsem hru a ta mi píše že program přestal správně pracovat.

Odpovědi
aliendrone

Z torrentu? No – pokud jde jen o instalační soubory a ty máš zakoupený „product key“ (licenční klíč), obrať se na podporu (sorryjako, ale vložený obrázek je co se týká problému naprosto k ničemu).

Pokud klíč nemáš, tož potřebuješ crack (popřípadě jeho správnou verzi). Jen tě upozorňuji, že téměř VŽDY (99,9%) jsou cracky škodlivé kódy, takže se nediv, kdyby ti třeba náhodou šel zničeho nic noťas pooomaaalluuu (a to je jen to nejmenší možné zlo). O tom, že je to v rozporu se zákony asi nemá smysl nic psát, že? ;) :D

ivzez

V pořádku to očividně nebylo.

Stahování čehokoliv z torrentu vždycky znamená určité riziko.
Podle mne bude problém v tom, že nemáš platnou licenci.

Screenshot informací o operačním systému k problému nic neříká.

anonym

vzhledem k tomu že je hra staršího data byla jistě spolu s přiloženým crackem optimalizovaná pro běh na operačních systému windows 7 … nikoliv windows 10, a v tom je zřejmě ten problém. Pokud máš tu možnost nahoď na pc windows 7 a drž je tam dokud to bude možné, získáš tím mnohem širší a spolehlivější kompatibilitu nejen s novými (které s win7 budou muset ještě pár let počítat) ale i staršími aplikacemi jako je právě tato.