Pokročilý

Nahrála jsem si přes satelit film. Jak ho dát do formátu .avi abych se na něj mohla podívat na počítači?

Nahrála jsem si přes setelit film. Jak ho dát do formátu .avi abych se na něj mohla podívat na počítači? jde to přes nějaký program nebo tk něco? Předem děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

...stahnout tento program nainstalovat do pc... http://www.stahuj.centrum.cz/… prevest do pozadovaneho formatu..je v cestine ..ovladani je velice jednoduche ...
Doplňuji:
podporuje velke mnozstvi formatu...i pro mobilni zarizeni taky strih videa ...velice uzitecny program ...a je free ...zde je domovska stranka ...predchozi odkaz na stahuj.cz ..je verze 2.95....na domovske strance je verze 3.00 tedy novejsi ..

Další odpovědi:

Zlatý

A co takhle napsat, v jakém formátu je teď? :-)

Bronzový

zuziku, domnívám se že film stažený ze satelitu bez problému přehraješ v TV na velké obrazovce, přehrávat film na malém monitoru PC není až takový prožitek, co se týká přehrávání v PC možná nemáš ten správný videopřehrávač já bych ti doporučil přehrávač VLC media player, dokáže přehrát videosoubory v nejrůznějších formátech, nejspíš by ti pomohl, stahneš si ho snadno ze Slunečnice, tak to skus, možná ti to pomůže...

Bronzový

změnit formát můžeš pomocí freemake video converter

Pokud film nahrajete na externí USB HDD nebo flash disk, může se stát, že po připojení k počítači nahrávka nepůjde ani přehrát ani převést do jiného formátu. Mám např. televizi, která nahrává do souborů standardu .ts a ty by třeba přehrávač VLC měl umět přehrát. Ale nedokáže to, jelikož záznam obsahuje invalidní parametry přehrávání a proto si s ním poradí jedině televize, která záznam provedla a "zná" skutečné hodnoty. Pro jakékoliv jiné zařízení a software je soubor nečitelný a nelze ho tudíž ani převést do jiného formátu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.