rady74

Náhradní vůz za vůz v servisu

Známí museli dát auto do servisu,ale auto potřebují na vození postižené dcery do školy,mají nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozu nebo je to zpoplatněno?děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Náhradní auto musí někdo zaplatit. Pokud má auto v záruce, hradí zpravidla provoz náhradního auta automobilka. Musí to být v záručních podmínkách. Pokud ne, musí provoz náhradního auta zaplatit. Ve výsledku je jedno, jestli na půjčení auta dostane zvlášť účet nebo jí bude náhradní auto půjčené t.zv. zdarma a zaplatí vyšší cenu za opravu.

Další odpovědi
mosoj

Dobrý servis vám auto zapůjčí bez náhrady. Platíte si pouze PHM.