Náhodné a časté odpojování WiFi

Mám divný problém s notebookem HP, s jeho WiFi kartou (Broadcom). Doma máme WiFi router, vše nastaveno snad dobře. Jenže se mi často odpojuje síť, i když jsem ve stejném pokoji jako router a signál je silný. I během pěti minut několikrát. Druhý notebook tímto netrpí, takže v routeru chyba nebude. Jak vyřešit výpadky WiFi? Stává se to někomu?

Odpovědi
roy_x

Zkusil bych co možná nejnovější ovladače od výrobce notebooku. Přímo na stránkách Broadcom toho moc nenajdete. Někdy ale naopak pomáhá stáhnout ovladač starší (máte originální, nebo novější z jiného zdroje?). Co se týče Broadcom, hodně ovladačů různých verzí najdete například tady: http://driver­s.softpedia.com/get/NET­WORK-CARD/Broadcom/. Ve správci hardwaru se podívejte na datum aktuálního ovladače a zkuste jeden starší, druhý novější.