dana

Nádor mého pejska

Bylo mi zděleno že má 7letá fenečka má nádor na játrech.Jsem velice zoufálá a chtěla bych radu co se stim dá dělat můj veterinář to operovat nechce určitě zvás má někdo stimto zkušenost a jestli už někdo tohle nechavál u svého pejska operovat.Četla jsem na internetu o stříbrném jmelí že by to mělo léčit nádory nevím jestli to mám zkusit a jesli pejsci bylinky můžou.Děkuji.

Nejlepší odpověď
ReHu

Také bych se před větším zákrokem poradila u jiného veterináře. Větší kliniky mají i lepší vybavení a někdy mohou udělat důkladnější vyšetření. Záleží také na tom, kde je nádor umístěný, jak je velký atd. Mám dobré zkušenosti s veterinou v Hradci Králové – Kuklenách a také v Praze – Stodůlkách /Vetcentrum. Záleží trochu odkud jste a kolik Kč jste ochotni investovat. Ale přece jen, je to člen rodiny.

Další odpovědi
Q

Je to možná kruté, teď se mi to mluví… Ale co Vás čeká, když fenku odoperují? Věnujete jí spoustu času, péče, ona Vám radosti a skleslých očí ze své bolesti. Navštivte ještě několik vetů, a udělejte si průměr. Jsou tací, co by operovali za každou cenu – vždyť jsou to pro ně peníze a Vy platící! Záleží na plemeni, ale v 7letech nádor /nádory/ jsou většinou na více orgánech. Jednoho trápení jí zbavíte, druhé přijde za chvíli. Pokud Vám z pěti vetů 2odpoví neoperuji, vyhlédněte štěně, dovezte jej domů a uvidíte, že se fenka spraví sama (na nějakou chvíli), bude cítit konkurenci, bude jí fajn, protože už bude sama cítit, že je „o Vás postaráno“ a její role může tiše skončit. Je to smutné, ale je to tak. Hodně nádorů je dnes spojeno s granulemi. Zkuste si najít něco o BARF…

Zdroj: aq-dog.cz

mišulík

nevim ale náš 12_ ti skoro 13-ti ma taky nádor

anetadela1

A řekl vám vet. proč to operovat nechce? Možná k tomu měl dobrý důvod. Rodiče manžela měli taky fenku s nádorem (mléčných žláž). Měla ho asi 6 let (do 16let). Vet. jim tenkrát řekl, že by narkózu nemusela přežít. Zkuste se třeba ještě obrátit na jinýho veterináře, nebo si vyhledejte online poradnu…HOdně štěstí při rozhodování 🙂

ssendy

Dobry den, muj pejsek ma take nador na jatrech a veterinar ho nechce operovat protoze mu je uz 16 let. Dal nam ale vyborne prasky na podporu jaternich funkci, jmenuje se to Sanicell, je to urceno vylozene pro pejsky (www.sanicell.cz). Rozhodne bych ale byt vami zkusila i jineho lekare, 7let neni vysoky vek na operaci. Pokud jste z prahy tak se podivejte na www.aavet.cz je to velmi dobra klinika s mnoha zamerenima vcetna onkologie. Preji hodne stesti at Vas pejsek to zvladne lepe nez ten muj.

temudzin

asi můžou zeptal bych se veterináře jsou jistě léky které pejskovi uleví nebo zkus jiného kvalifikovanějšího veterináře