Lilinka B

Na taneční máme mít neco co je společného s vanocema.l Holky maji například náušnice s Ježíškem…Po­radte něco:)

a musíme to mít na sobě.

Nejlepší odpověď
Hamon

Jdi bez kalhot – ježíšek se taky narozdil s holou řití.
Doplňuji:
Bez šatů. Asi už spím :D

Další odpovědi
anonym

V galanterii by mohli mít látkovou vánoční hvězdu. Tu by sis mohla přistehovat na šaty.

Děda Louda

Třeba Ježíška s náušnicemi – to nikdo mít nebude a budeš originální.

Lamalam

Bramborový salát s kaprem, ale bude to na šatech asi špatně držet.

anonym

Zůstaň u těch náušnic, vem si nějaké vánoční kouličky 🙂

LysoňXXX

Nech si na čelo vytetovat vánoční stromeček :)

Krakis

Pořiď si vlastního Ježíška (mimino) a přines si ho v takovým tom nosítku ze šátku (na sobě) 🙂 To ale už asi nestihneš…A co takhle sešít dvě prostěradla,na­malovat na ně vánoční stromeček a vzít si to jako šaty?
Doplňuji:
Čelenku z ostnatýho drátu nedoporučuji…