Na slovensku nemají simpsnoci ??? ,

hledal jsem simpsni ve slověnšitě a nenašel ? , to je tam nemají ??, nebo nemají na dabléry :D ,,???
Doplňuji:
No ale asi né ve slovenštině , nebo teda nikde jsem to nenašel , hodte někdo když tak link kdyby jste měl třeba na YT nebo kde je nějáký díl ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Slovenští přátelé velice chytře kupují české dabingové stopy, pokud existují - ušetří tím nemalé peníze a jako vedlejší efekt (protože to dělají od česko-slovenské rozluky) mladí Slováci a slovenské děti nemají sebemenší problém s naší mateřštinou, tak jako i my Češi jsme neměli problémy se slovenštinou... za komančů. Bohužel dnes české dítě slyšíc slovenštinu čumí jak pí....p... a přemýšlí, kde se ten běloch naučil svahilsky.

Další odpovědi:

Zlatý

A na co? Český dabing tohoto seriálu je ještě lepší, než původní znění, tak proč by ho nepřijali? Byla by škoda předabovávat a snažit se třeba "trumfnout" nejlepšího Homera - Bedrnu:-)
Takže - ne.

Bronzový

Simpsonovcov vysiela televízia JOJ, na svojom druhom kanáli JOJ+. Dnes o 14.50 h ide napr. 16. diel X. série. Ja to nesledujem, mne sa to nepáči.
Doplňuji:
http://plus.joj.sk/…

Bronzový

simpsonovci to maj myslim

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.