Na internetu sleduji tenis na Nova sport,nevite jestli se to da nějak přepojit na televizi.A co je k tomu potřeba.

Myslim nějake kabliky atd.A co za funkce musi mit televize.Ptal jsem se v prodejně a pan prodavač nic nevěděl a tak neporadil. Děkuji

Nejlepší odpověď
Heřman

Dobrý den. Když máte internet v (notebooku) a jestli máte v notebooku HDMI a v TV totéž (HDMI) tak si pořiďte HDMI kabel který přenáší (obraz a zvuk).

Další odpovědi
DDarent

Přes HDMI, nebo si kupte Smart TV s vestavěným internetovým prohlížečem a WIFI..... Pak tam můžete dělat to co na počítači (s internetem!!!)