janesis

Na co jít do kina cinestar?

dal by jste mi někdo doporučení na nějaký film který hraje v cinestaru?nemůžu si vybrat :))

Nejlepší odpověď
Valky

Na Piráty bych nechodila, z původního obsazení zůstal jen Johny Depp a prý je to šílenost – nekoukatelná…
Zkusila bych Thora, já se o tuto tématiku zajímám, ještě jsem to neviděla a všichni kamarádi co na tom byli mi psali, že je to supr! :) Nebo Rychle a zběsile 5, to je prej taky fajn.. :)

Další odpovědi
iceT

No a jaký žánr se ti líbí víc?
Taky bych si asi neuměla vybrat,ale mám v úmyslu zajít na Piráty z Karibiku nebo na Kazatele nebo na Thora a jako poslední možnost se mi z výběru nabízí Rychle a zběsile 5…

Rocker

Dnes jdu se synem na Čertovu nevěstu.Filmy s titulkama ještě nestihá a u amerických animovaných pohádek většinou usnu:-)České pohádky nás ještě nikdy nezklamaly.