fifo

Na co je ve fotbale ohraniceno brannkove uzemi tzv. male vapno a na co je vyznacen pulkruh pred pokutovym uzemim?

Odpovědi
anonym

Z malého vápna se provádí kop od branky. Míč je ve hře, pokud opustil velké vápno aniž by se dotkl jiný hráč.

Ten půlkruh má jednu zajímavost, že je vzdálen přes 10 yardů od značky pokutového kopu.
Při penaltě musí být ostatní hráči

  • na hrací ploše
  • mimo pokutové území
  • za pokutovou značkou
  • nejméně 9,15m od pokutové značky

SpiderRoy

při výkopu golmana z ruky může došlápnout do vyznačeného pulkruhu,tim chci rict ze muže přešlápnout hranici sestnácky