Na čím neobvyklém jste sáňkovali?

Já na igelitovým pytlu vycpaným senem. To byly fofry, po namrzlém sněhu. 🙂

Nejlepší odpověď
ananas9

Já na tašce přes ramenu,když jsem šla z hudebky.:-D 😁 😁

Další odpovědi
anonym

Já sáňkoval i v lavoru ,na velký pneumatice a taky na tom pytli,ale nej bylo asi na starých dřevěných bobech,když jsem si je s dědou vyrobil.

gecco

Na školní aktovce, na bundě, na pytli se senem, jen tak na kalhotech (oteplovačkách), na smrčku, na uhelce…
Bydleli jsme na kopci a cesta se nesypala (vesnica) – takže na čemkoli, co bylo po ruce.
Nejlepší byly brusle přišroubované na prkénko – jakmile začalo slušně mrznout, dělali jsme (děcka) na tom kopci ´ledovku´ a po ní ty brusle fakt svištěly (bohužel, dole to končilo asi tak na půl šířky té skluzavky betonovou zdí – a občas to někdo nevybral…).
;-DD

dědapetr

Já sáňkoval na tak zvaných rodlách(malé sáňky z kovu a sedadlo ze dřeva).Také na saních na svážení sena a dřeva.
Doplňuji:
Také na starých odpadkových koších,zboku tvar sání.

Lamalam

Na laminátovém krytu ze spodní části pouliční lampy.

-....-

Jelikož bydlím na vesnici, tak jsme jako děcka s bratrancem jezdili na kopci pod barákem na pytli od sena…ovcím jsme hodili seno a pak jsme se na něm klouzali :)

Nazdar Bazar

Já na oprýskaném hrnci který jsem našel venku, ovšem moc se na něm jezdit nedalo.

zjentek

na sněhu ..v Dubaji

www

Na kožené školní brašně, což nebylo nijak neobvyklé.
Také ale na lopatě a to byl teprve frkot! 😁

honza19hk

kdysi na uhelce a papírový krabici.jinak na sáńkách

kapka

Na bublinkovem igelitu. Když je toho několik metrů a několikrát se to přeloží, je to super. :)

mosoj

Dvě nebo jedna brusle na prkénku. Říkali jsme tomu šmejček. Boby ještě dlouho nebyly na světě.

Takto to opravdu bylo :
http://vzpomi­nam.blog.cz/0711/zim­ni-radovanky

Pan Čenda

střecha od trabanta :)