jirka F

Myslíte, že sliby se mají plnit nejen o Vánocích?

Sliby by se měly plnit i v průběhu roku.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YLbgajaQ_U8&lis­t=RDS9BqbpQgou­Y&index=13&ab_ch­annel=SUPRAPHON

Nejlepší odpověď
da ny

Nemyslím, ale vím.....
😉

Další odpovědi
zjentek

A tak mohly by se. Mě to však vedení/vláda země naučili docela jinak. A to naopak. A tak se toho držím, bo zde žiji celičký (Vašíkův) láskou protkaný pravdivý život. A taky ryba má správně smrděl od hlavy a ne od paty, nejen o Vánocích. Děkuju.

elkon

Pokud člověk neplní sliby je nedůvěryhodný a nikdo mu pak neuvěří i když půjde třeba o skutečnou, vážnou věc. To pak bude mít ale smůlu a může si za to sám.

aliendrone

Nebuď neprogresivní neekologický genderový zpátečník. Správně uvědomělý dem(ent)okratický ovčan ví, že sliby se nemusí plnit, nýbrž se jim má VĚŘIT! ENJOY! 😄

aliendrone

elkon>>> „…a nikdo mu pak neuvěří…“
Hmm… a už jsi zaslechl třeba něco o dem(ent)okra­tických volbách apod. věcech? 😉

zjentek

O co jde? Sliboval někdo něco někomu? Já, třeba? 🤔🤔😮

jirka F

Kamarádka mně roky slibuje že se mnou půjde na kafe nebo čaj a pořád se nic neděje.

zjentek

No tak to je fakt blbý… No tak zkus kakao, Jirko 🤷‍♂️