Ryboun

Myslíte, že si mám stěžovat, nebo v tom sousedovi vymáchat rypák, načural-li jeho pes před byt a jemu to je jedno?

Chci se zeptat: myslíte si, že si mám stěžovat? Stalo se to že jeden soused z baráku si vodil sebou psa a ten jeho pes mi načural před byt a tomu sousedovi to bylo úplně jedno. Zatím jsem ho neviděl, že to udělal, ale vím, že tu bydlí a on si ještě na drzovku dovolil, aby mi jeho pes schválně čural před byt. Teď je to tam úplně celé mokré a budu to muset kvůli němu uklízet, anebo to tam nechám jako důkaz. Chci se zepta:, mám si ihned stěžovat nebo tomu chlapovi mám v tom vymáchat rypák?

Odpovědi
Kepler

Násilí, ani stěžování si je k ničemu. Našetřil bych si asi tak litr vlastní moče, nalil bych mu to před byt s omluvou že jsem to už nestihl a jinak je mi to taky celkem jedno. Ať si v tom rypák vymáchá sám.

ivzez

Nepatřila by otázka spíše do rubriky vtipů (pokud ji tu máme)?

Vy jste neviděl, co se stalo, ale víte přesně, že jde o psí moč
a od kterého psa? Jak víte, že to nebyl jiný pes, nebo, že se
někomu nevylila třeba minerálka?

_____

Šídlo,
domníváte se snad, že to tazatel očichával?
Aby byla v domě psí moč cítit, muselo by jí být
víc, jinak se rychle vyvětrá…

Nemáte-li jak prokázat, že to udělal sousedův pes,
nedělejte nic. Akorát byste se zesměšnil.

Šidlo

ivzez, vy ste fakt zábavná – podľa vás ktorá minerálka páchne ako zvierací moč?

Ryboun, je to jediný pes v bytovke? nechodí za niekým návšteva so psom?
mali by ste mať dôkaz, než niečo urobíte…