Avatar uživatele
Vanuk

Myslíte, že se mu líbím?

Ahoj, pracuji v jedné knihovně univerzity. Chodí mi tam jeden pěkný kluk. Přijde mi, že se se mnou dává do řeči.
Minule chtěl zda bych mu nerozměnila za bankovky mince, že by potřeboval do automatu a tak se usmíval, i mu nevadilo, že by neměl úplně přesně. Dnes přišel a zase se dal se mnou do řeči a řekl mi, že jestli nevadí zda má ISIC prošlý a usmíval se na mě. Tak jsem toho využila a řekla jsem že jsem ročník skoro stejně jako on. Pak jestli jsem mladší anebo ne. Zda už jsem vystudovala a jsem po všem, že sem asi chodí lidi mladší a usmíval se. Započali jsme tak trochu rozhovor. Myslíte, že se mu líbím? Ostatní přijdou a jen Dobrý den, Nashledanou a nic dále.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 95 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jde o běžnou konverzaci

Špatná anketa, nelze odpovědět jinak. Uvidíš až přijde znovu a znovu a jak se bude chovat dál.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jde o běžnou konverzaci

Špatná anketa, chybí jiná možnost nelze odpovědět. Neznáme ho nikdo, také může jít o komutativního člověka, který se stále usmívá za všech okolností, a neb také o postižného jedince, který nemůže za to, že vypadá, jako by se stále usmíval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jde o běžnou konverzaci

Vaše starosti a Rothschildovy peníze, mi ještě chybí, ke štěstí 😉
Když už pracujete v té knihovně, moc jste toho, asi nenačetla, že?
No, nikdo nejsme dokonalý.
Možná si chlapec potřebuje popovídat, někoho si utahovat,
možná se vsadil… a možná se mu opravdu líbíte 😉

To, že se potřebujete ptát (či svěřoval) zde, je poněkud podivné,
dětinské.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jde o běžnou konverzaci

Kazdy, kdo neco potrebuje, je mily a usmiva se. Uvidis, jak se bude chovat nadale. Ale dokud te nekam nepozve, tak si zadne nadeje nedelej.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano

Tak určitě, Mně by ses líbila, kdybych se takto choval já. 👍

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek