dust8

Myslíte, že se mi povedl první pokus o fotku mobilem v makro stylu, konkrétně pavouk pod pergolou v pavučině z blízka?

Zdroj: Moje foto mobilem.

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď...

Moc to neprohlížím, protože nesnáším pavouky.

Kelt

Jiná odpověď...

Není to špatné, ale taky nevím optické parametry a velikost objektu. Jsou lidé, kteří fotí takové objekty. Tam ti to posoudí.

Drap

Jiná odpověď...

Dobré, ale šlo by to asi ještě vylepšit

Dochy

Ne, protože...

Zkusil bych trochu si s tím pohrát. Jako první pokus dobrý, ale nezůstal bych u toho prvního pokusu. Tahle fotka zjevně není zaostřena, nejsou vidět žádné detaily ani pavouka ani pavučiny. Úhel focení: není vidět ani pořádně kresba na zádech, ani detaily bříška.

(Můj názor laika, nenech se odradit, většina mých fotek vypadá také takhle 😉 )