Pokročilý

Myslíte, že se jí můžu sveřit...a věřit jí ?

mám nej kamarádku ...ktéra na mě v životě nic nepraskla.....a ja sem poslední dobou všechno dusila v sobě.....proto že sem měla problemi.....a nikomu sem neveřila protože sem byla sklamana mou jinači kamoškou.........tak myslíte že kdyš mi celí život pomahala a stala mi zazady a podporovala mě.....že vyslechne me starosti a radosti života...a že je nikomu neřekne .........proto že mám toho tolik v sobě věci ktere mě užiraj.......a naopak ktere mě naplnujou....prostě se jí musím svěřit...... co si otom myslí te mám se ji sveřit nebo mám mlčet a dusit...?? omlouvám se za pravopísene chyby spěchala jsem....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

NÁZOR

Další odpovědi:

Bronzový

No já své starosti a radosti vždycky kamarádkám vykecala, ono se člověku uleví...
:-D

Zlatý

Pokud se ona svěřuje s vážnými problémy i Tobě,tak se jí svěř.Alespon uvidíš zda je to opravdová kámoška.

Zlatý

Pokud je to tvá nej kámoška a máš u ní jistotu že si to co jí řekneš nechá pro sebe tak se jí svěř ale i tak bud opatrná

Zlatý

Já bych jí věřila - pokud Tě nikdy nepráskla, tak to snad neudělá ani teď. A pokud Ti teďka pomůže, tak z vás možná budou ještě lepší kamarádky a to, co Tě teďka štve, tak možná bude mít i nějakej dobrej výsledek... Dusit emoce v sobě až moc nebývá dobrý, někdy to prostě musí ven... jako hnis z bolavý rány. Dokud se nevypustí a nevyčistí, nemůže se rána začít hojit. A problémy se snáz hoděj za hlavu nebo začnou řešit, když ti někdo řekne "to nech bejt, to není důležitý" nebo "to zvládneš".
Tak hodně sil a odvahy a neboj se, to, že Tě zklame jeden člověk, neznamená, že jsou takoví všichni...

Bronzový

Ne ne nevěř nikomu a nikdy.Kamarádce se můžeš vykecat,ale něco si nech pro sebe.Každej máme nějaké to své tajemství,to tě můžu ujistit.

Bronzový

Pokud si nejste jistá,jestli se máte svěřit se svými problémy kamarádce, promluvte si s psychoterapeutem.Je to možné i přes Skype.

Zdroj: http://www.psychoterapie-porad enstvi.cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.